Kontakt

Ridbanegatan 6
213 77 Malmö

+46 40 94 20 10
info@tantum.se

Thomas Thörnblad

Daglig leder, Architect-Project Support Region Sør
+46 709 80 93 14
thomas.thornblad@tantum.se

Daniel Karlsson

Arkitektonisk-Prosjektstøtte i Sverige og Norge
+46 709 80 93 19
daniel.karlsson@tantum.se

Jonas Hammartorp

Prosjektleder, Arkitekt-Prosjektstøtte Region Sør
+46 709 80 93 12
jonas.hammartorp@tantum.se

Jonas Sjöstedt

Prosjekt
+46 709 80 93 15
jonas.sjostedt@tantum.se

Max Sintring

Prosjekt
+46 709 80 95 83
max.sintring@tantum.se

Fredrik Holmquist

Produksjonssjef
+46 709 80 93 13
fredrik.holmquist@tantum.se

Jenny Holmquist

Administrasjon / økonomi
+46 40 94 20 10
jenny.holmquist@tantum.se

Magnus Holmquist

HR Manager / Contract Manufacturing
+46 709 80 93 11
magnus.holmquist@tantum.se

Marlene Arbring

Arkitekt- Prosjektstøtte i Danmark
+45 6014 1858
marlene.arbring@tantum.se

For at du skal føle deg trygg, gir vi 10 års garanti. Vi vet at produktene våre vanligvis varer mye lenger enn det.

Våre produktkategorier

Kjøkken

Oppbevaring

Laboratorium

Sittebenker

Baderom

Våre tjenester

 

Skreddersydde løsninger

Kontraktsproduksjon

Hjelp når du trenger det

Vi vet at ingen prosjekter er like. Noen ganger er prosjektene ekstra tidkrevende, og nettopp derfor har vi har samlet ressurser som kan lette og forenkle arbeidet ditt. Hvis du ikke finner det du leter etter nedenfor, er vi bare en telefonsamtale unna.

La oss fortelle deg mer!

Vi har over 35 års erfaring med å bygge bærekraftig interiør. Selv om materialer og byggemåter har vært de samme hele tiden, har vi lært at hvert prosjekt er unikt med forskjellige forutsetninger, rare mål og spesielle ønsker. Spennende utfordringer som har gitt oss enda mer erfaring. Dra nytte av det! Vi hjelper deg med å innrede på en bærekraftig måte

Kontakt oss og avtal et møte!

KONTAKT OSS

Ridbanegatan 6, 213 77 Malmo
Sverige
+46 40 94 20 10
info@tantum.se

KONTAKT OSS

Ridbanegatan 6, 213 77 Malmö
Sverige
+46 40 94 20 10
info@tantum.se